icon facebook instagram icon
Vyhledat
Vyhledat
Vyrývané s láskou – linorytové dílny

Vyrývané s láskou – linorytové dílny

doprovodný program k výstavě Vyšívané s láskou

Pokud jste kreativní, zajímá Vás lidová výšivka nebo vyšíváte, ale chtěli byste vyzkoušet něco nového, tak je tento program určený právě vám. Na grafických dílnách si budete moci vyzkoušet techniku linorytu. Převedením vybraného lidového ornamentu na lino, které si následně zpracujete, a společně se pokusíme o ruční tisk linoleovou formou. Veškerý materiál zajištěn. Pokud tvoříte a rydla máte, přineste si vlastní.
Dílny, pořádané za finanční podpory Městského obvodu Plzeň 3, budou určeny rodičům s dětmi, školním třídám a dalším zájemcům od 12 let. Na aktivizační program je nutné se předem objednat.

termíny konání
1., 8. a 31. října 2020

místo konání
Národopisné muzeum Plzeňska
atrium, mydlárna

vstupné: 40 Kč/os., rodinné 60 Kč (2 dospělí + 1-2 děti)
časová náročnost: 90 minut
objednávky: 378 370 201, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na základě usnesení vlády ze dne 30. 9. 2020 o vyhlášení nouzového stavu se omezuje maximální počet účastníků na 10 osob (včetně zaměstnanců). Bližší informace na tel. 378 370 201.